Головна Пошук Зворотній зв'язок Карта сайта
Програма розвитку тваринництва для Запорізької області
 

Національний науковий центр "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства"
 

Науково-інноваційний центр "ІНТЕГРАЦІЯ"
 

Історія інституту починається з 1930 року - з організації на острові дослідної станції з електрифікації сільського господарства (одночасно з будівництвом Дніпрогесу) як першого в СРСР і в Україні опорного пункту з електрифікації сільського господарства

Історія інституту починається з 1930 року - з організації на острові дослідної станції з електрифікації сільського господарства (одночасно з будівництвом Дніпрогесу) як першого в СРСР і в Україні опорного пункту з електрифікації сільського господарства.

hr025

pl003

 

В той період виконано велику кількість робіт з розробки способів застосування електричної енергії в сільському господарстві

 

Электронахоч%202

Бараб ел лебедки -34г

Посещ правительств делег 1936г

1-й вип кролхозн-ел монтер Конц ЕМТС

Ел насосн уст для орош

Повиш квалиф - курс маш доения

 

Будівництво лабораторного корпусу інституту і наукового містечка на острові Хортиця

 

Остров,%20мост

Здан%20института%201940г

 

 

Наступні етапи розвитку інституту:

 

1930 рік - Дослідна станція по електрифікації сільського господарства;

1934 рік - реорганізація дослідної станції в Запорізький філіал Всесоюзного інституту електрифікації сільського господарства (ВІЕСГ);

1967 рік - перетворення в Центральний науково-дослідний інститут механізації і електрифікації тваринництва Південної зони СРСР (ЦІМЕТ);

1971 рік - Центральний науково-дослідний і проектно-технологічний інститут механізації та електрифікації тваринництва Південної зони СРСР (ЦНДПТІМЕТ);

1986 рік - НВО по механізації і автоматизації тваринництва;

1992 рік - Інститут механізації тваринництва Української академії аграрних наук (УААН).

До 1987 року інститут знаходився у підпорядкуванні ВАСГНІЛ, з листопада 1987 року - Держагропрому СРСР, з квітня 1992 року - Української академії аграрних наук.

Інститут був провідною науковою установою південної зони колишнього СРСР з механізації тваринництва.

Тепер – це фактично єдина спеціалізована установа, яка опікується проблемами комплексної механізації технологічних процесів в тваринництві України.

 

 

Інститут механізації тваринництва Національної академії аграрних наук України

(ІМТ УААН) розташований в мальовничому місці м. Запоріжжя – на славетному острові Хортиця

 

is2

 

На протязі всіх років свого існування Інститут виконував функції головної організації з проблем комлексної механізації технологічних процесів у тваринництві.

В інституті в різні роки функціонувало ряд наукових шкіл з питань комплексної механізації свинарства (к.т.н. Швейцаров Л.Л.), вівчарства (д.с.-г.н. Ренсевич О.О.), кормовиробництва (д.т.н., член-кор. ВАСТНІЛ Новиков Ю.Ф., к.т.н. Гопка В.В.), мікроклімату (к.т.н. Пчьолкін Ю.М.) та ін.

Структура інституту (наукові лабораторії, конструкторський і проектний відділи, експериментальне виробництво) дозволяє проводити фундаментальні дослідження в напрямках створення технологічних процесів і машин для механізованих.

технологій різних типорозмірів ферм з виробництва молока, яловичини, свинини, продукції вівчарства і водоплавної птиці, а також кормовиробництва, розробляти проекти, проводити апробування, виробничу перевірку, виготовлення, проведення попередніх, участь у приймальних випробуваннях спроектованого, виготовленого і побудованого технологічного устаткування, впровадження техніки і прогресивних технологій на основі нового будівництва та реконструкції тваринницьких об’єктів; надання науково-технічної допомоги виробництву.

Науковими співробітниками досліджуються різні проблеми тваринництва: оптимізація технологічних процесів стосовно нових умов виробництва; розроблення сучасних технологій; створення обладнання для утримання великої рогатої худоби, свиней, овець, птиці. Розробляється сучасне устаткування для лікування тварин і птиці, годівлі, напування, забезпечення фізіологічних потреб, мікроклімату, теплопостачання, заготівлі та приготування кормів, видалення та переробки відходів ферм і рослинництва, забезпечення електро- і агроекології, поліпшення умов праці обслуговуючого персоналу.

Актуальними для сьогодення розробками Інституту є Концепція та Державна програма розвитку механізації тваринництва України, Система технологічних процесів і машин для механізації тваринництва, птахівництва і кормовиробництва, які відображають технічну політику галузі на наступні роки.

Інститутом впроваджено більше 600 завершених розробок, поставлено на серійне виробництво 68 машин і устаткування, опубліковано більше 2430 наукових праць, 38 монографій, одержано понад 1000 авторських свідоцтв і патентів.

За останні 5 років створено і вдосконалено 50 найменувань машин і обладнання, з них 41 - за результатами державних приймальних випробувань рекомендовані до поставлення на виробництво.

 

Інститут механізації тваринництва НААНУ готовий повністю забезпечити перспективні господарства і тваринницькі підприємства сучасною науковою техніко-технологічною підтримкою - розробкою проектів ферм з втіленням економічно доцільних сучасних технологій і комплектів обладнання

 

 

купить платье магазин, летние платья