Головна Пошук Зворотній зв'язок Карта сайта
Програма розвитку тваринництва для Запорізької області
 

Національний науковий центр "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства"
 

Науково-інноваційний центр "ІНТЕГРАЦІЯ"
 

Інститут механізації тваринництва прийняв участь у
ХХ Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку «Агро-2008»

Експозицію ІМТ УААН було представлено в павільйоні №12, «Тваринництво»За участь у конкурсі на кращу продукцію, технологію, наукову розробку «Золота, Срібна, Бронзова медаль» наукові розробки Інституту отримали нагороди:
 
DSC00870

Технологія переробки насіння сої на олію і білково-жировий концентрат Диплом і Срібна медаль в номінації: за проведення активної інноваційної політики в технологіях сільського господарства

Технологія забезпечує можливості переробки сої в умовах господарств для використання на кормові цілі. Полягає у використанні ІЧ-випромінювання в технології інактивації антипоживних речовин сої.

Спосіб переробки насіння сої на олію і білково-жировий концентрат захищено патентом України на винахід   №76082 (бюл. №7, 2006 р.).

Дозволяє зменшити витрати на переробку сої та її транспортування.

    За участь в конкурсі «Винахід року - 2007»   ця наукова розробка стала переможцем в номінації «Кращий винахід Запорізької області».


 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

DSC00873

Технологія і устаткування анаеробного зброджування органічних відходів з вироблянням біогазу і добрив Диплом і Бронзова медаль в номінації за розробку і створення конкурентоспроможного устаткування нового покоління для виробництва і переробки продукції тваринництва

Технологія призначена для прискореної природоохоронної енергозберігаючої обробки вторинних продуктів тваринництва і рослинництва, у т.ч. рідкого та напіврідкого гною, посліду, рослинних залишків з вироблянням біогазу та якісних добрив.

Спосіб анаеробної переробки органічних сільськогосподарських відходів з одержанням біогазу і добрива захищено патентами на корисну модель: №12596 (бюл. №2, 2006 р.), №31760 (бюл. №8, 2008 р.).

Технологія реалізована в біогазових установках типу ПБУ з реакторами об’ємом від 4 м³ до 12 м³ . (патенти України №51209А, №12179)

Технологія дозволяє переробляти широкий спектр місцевих органічних відходів з самозабезпеченням господарства власним газовим паливом та отриманням якісних органічних добрив.


 

 

Фото з виставки